Nacházíte se zde
Michel Courtemanche – informace Ze všedního života 

Michel Courtemanche – informace

Ohlédnutí ke starým textům: Tento článek vznikl v roce 2007.
Po dlouhém pátrání na internetu jsem dospěl k závěru, že o tomto skvělém komikovy nejsou v češtině téměř žádné informace. Proto jsem pro Vás z francouzských stránek přeložil několik málo zajímavostí. Pokud se tento mini článek setká s úspěchem, budu překládat dál.

Michel Courtemanche (narozen 11. prosince 1964 v Laval, Quebec, Canada) je Quebecský komik a herec. Účinkoval ve stovkách až tisících show v Quebecku, Francii, Belgii a Švýcarsku, které sám sepsal.
Na jeho vystoupení byly vyprodány i obrovské objekty obvykle rezervované pro rockové hvězdy a jejich koncerty (ikdyž taková místa jsou pro komiky v Quebecku celkem běžná).
Jeho styl komedie můžeme nejlépe deinovat jako pantomimu – nejčastěji ho vidíme ve spojení s neviditelnými objekty nebo dokonce lidmi. Je zvláště dobrý v dělání pozoruhodných grimas a obličejů.

V roce 1989 představuje v Montrealu Michel Courtemanche první show nazvanou „Nový komik se narodil!“. Dočkala se více než 500 opakování a stala se počátkem slavné kariéry tohoto humoristy. Všechna jeho vystoupení měla ohromný úspěch jak v Quebeku, tak i ve Francii.

V září roku 1993 podniká Courtemanche turné po Francii, Švýcarsku a Belgii. Jeho „Novým dobrodružstvím Courtemanche“ zatleskalo více než 200 000 diváků z francouzsky mluvících částí Evropy. V té době byl jedním z mála Quebeckých humoristů , kterým se podařil podobný úspěch takového rozsahu.

17. července 1997 padá na Courtemanche velký neúspěch. Po 40 minutách zastavuje představení “Starý muž – přístav Montrealu”. To obhajoval strachem, že se z krásného díla stane špatná show. “Já Vás jen žádám o pochopení. Jak dávno to jen je, kdy jsem udělal během jedné hodiny tolik chyb.”, toto pronesl před návrhem, že publiku vrátí vstupné.

V září, herec oživuje týdenní televizní série Juste to laugh, který představuje nejlepší momenty prostřednictvím záznamů z festivalu stejného jména.

V roce 2000 , se Michel Courtemanche účastní kanadsko-britského televizního seriálu ” Tajná dobrodružství od Jules Verne” distribuovaný Kanadskou vysílací společností , kde interpretoval roly Passepartout, služebníka stále pátrajícího po nových vynálezech.

V roce 2002 , získává dvě velké role, zpočátku v díle Svatební noc od Emile Gaudreault , pak v Karmina 2 od Gabriel Pelletier.

Od roku 2002, Courtemanche přešel za kameru. Jeho produkční společnost a televize, produkuje Quebecskou adaptaci Camera Coffee , vysílaný sítí VAT . Vyslání má velký úspěch, sledovanost překonává milion televizních diváků.

Pro většinu světa je známý díky videím z jeho vystoupení. Některá naleznete zde.
Zajímavost:
Byl první volbou George Lucase pro roli Jar Jar Binkse v Hvězdných Válkách – Skrytá hrozba.

Podobné příspěvky

3 876 thoughts on “Michel Courtemanche – informace

 1. Too many conmlipemts too little space, thanks!

 2. [url=http://buypaxil.us.com/]Paxil[/url]

 3. [url=http://baclofenbest.us.org/]baclofen 20mg[/url] [url=http://tadacipbest.us.com/]info[/url] [url=http://albuterolgenericonline.com/]albuterol[/url] [url=http://zithromaxgenericbuy.com/]zithromax order online[/url] [url=http://vermoxbest.us.com/]vermox[/url] [url=http://cafergot.in.net/]buy cafergot online[/url] [url=http://buylisinopril.us.com/]lisinopril for sale[/url] [url=http://allopurinolgenericbuy.com/]additional reading[/url] [url=http://buymetformin.us.com/]metformin without prescription[/url] [url=http://azithromycin.in.net/]where can i buy azithromycin[/url]

 4. [url=http://avodartbest.us.com/]Avodart[/url] [url=http://clonidinebest.us.com/]clonidine[/url] [url=http://colchicine.in.net/]buy colchicine online[/url] [url=http://prozacgenericbuy.com/]generic prozac cost[/url] [url=http://tadacipbest.us.com/]tadacip[/url] [url=http://propeciagenericbuy.com/]proscar propecia[/url] [url=http://azithromycin.in.net/]azithromycin[/url] [url=http://ampicillin.us.org/]Ampicillin 500mg[/url] [url=http://albuterolgenericonline.com/]proair albuterol[/url] [url=http://cafergot.in.net/]cafergot[/url]

 5. [url=http://advairbest.us.com/]more help[/url]

 6. [url=https://antabuse250.com/]antabuse[/url] [url=https://tadacip2019.com/]tadacip[/url] [url=https://albendazoletablets.com/]albendazole[/url] [url=https://buyzithromaxonline.com/]zithromax 500[/url] [url=https://celebrex200.com/]cheap celebrex online[/url]

 7. [url=http://acyclovirgenericbuy.com/]aciclovir 200 mg[/url] [url=http://albendazole.in.net/]albendazole[/url] [url=http://buylevitra.us.com/]levitra[/url] [url=http://buylisinopril.us.com/]Lisinopril Online[/url] [url=http://ampicillin.us.org/]ampicillin[/url] [url=http://erythromycinbest.us.com/]erythromycin 250 mg[/url] [url=http://clonidinebest.us.com/]Clonidine[/url] [url=http://cafergot.in.net/]cafergot online[/url] [url=http://baclofen.in.net/]baclofen lioresal[/url] [url=http://propeciagenericbuy.com/]order finasteride[/url]

 8. [url=http://baclofenbest.us.org/]Baclofen[/url]

 9. [url=http://azithromycin.in.net/]azithromycin[/url] [url=http://xenicalgenericbuy.com/]XENICAL[/url] [url=http://baclofenbest.us.org/]baclofen lioresal[/url] [url=http://antabusebest.us.org/]Purchase Antabuse Online[/url] [url=http://buymobic.us.com/]cost of mobic[/url] [url=http://buylisinopril.us.com/]buy lisinopril[/url] [url=http://buymetformin.us.com/]buy metformin[/url] [url=http://furosemide.in.net/]furosemide 20 mg[/url] [url=http://vermoxbest.us.com/]cheap vermox[/url] [url=http://buypropecia.us.com/]buy propecia[/url]

 10. [url=http://vardenafilgenericbuy.com/]vardenafil hcl 20mg tab[/url]

 11. [url=http://azithromycin.in.net/]azithromycin[/url] [url=http://metformingenericbuy.com/]metformin[/url] [url=http://allopurinolgenericbuy.com/]ALLOPURINOL[/url] [url=http://buyamoxil.us.com/]Buy Amoxil[/url] [url=http://kamagrabest.us.org/]kamagra now[/url] [url=http://antabusebest.us.org/]antabuse[/url] [url=http://buylevitra.us.com/]livetra[/url] [url=http://prozacgenericbuy.com/]buy prozac[/url] [url=http://avodartbest.us.com/]avodart[/url] [url=http://buypaxil.us.com/]paxil hcl[/url]

 12. [url=https://tadacip2019.com/]tadacip[/url] [url=https://albendazoletablets.com/]albendazole tablets[/url] [url=https://antabuse250.com/]antabuse[/url] [url=https://celebrex200.com/]celebrex 200[/url] [url=https://buyzithromaxonline.com/]zithromax generic[/url]

 13. [url=http://buylisinopril.us.com/]buy lisinopril[/url]

 14. [url=https://tadacip2019.com/]tadacip 20 mg[/url]